неділя, 7 грудня 2014 р.

Передноворічний обмінник - частина друга - процес і результат))

А ось і продовження історіїї) Працюю над жовто блакитною іграшкою - вже вишиті елементи

Обшиваю швом назад голку і вирізаю дві частини
І щоб не витрачати дорогоціниий час, поки я чекаю на синтепух для набивки, почала відшивати другу іграшку. Ця  іграшка буде виконана в традиційних кольорах української вишивки - чорний та червоний. Вибрала ось таку схемку
 Вже готові (відшиті та вирізані детальки)

І ось нарешті результат - мої вишиті іграшки для новорічного обмінника. Перша - жовто-блакитна, кольору прапора України. Жовтий колір - то колір золотих ланів пшениці, які так і не були зібрані цієї осені. А блакитний - колір українського неба, в яке цьогоріч злетіло журавлями сотні героїв небесної сотні... Друга іграшка - червоно-чорна. Чорний колір - то колір української землі, а червоний - то колір української крові, яка пролилася в боротьбі за землю України, за свободу та незалежніть нашої неньки. Такі мої асоціації і з такими думками я працювала над вишивкою)


  Та на цьому я не зупинилась - мені настільки сподобався процес та результат, що народилось ще пару маленьких вишитих іграшок, які будуть продаватись на благодійному ярмарку вже наступних вихіднихДуже сподіваюсь, що мої старання були не марними і іграшки сподобаються їхнім новим власникам)
і по традиції - до Віки в її "Рукодільне кафе"

2 коментарі:

  1. Дуже гарно, бомбезні іграшки! Сподобаються без сумніву! Успіхів на ярмарку.

    ВідповістиВидалити
  2. Впевнена, що вони будуть користуватися попитом - дуже гарні!

    ВідповістиВидалити