вівторок, 26 березня 2013 р.

Як я роблю упаковку для своїх прикрас


      Мій давно обіцяний майстер-клас. Виготовленням прикрас з бісеру, намистин та Виготовленням прикрас з бісеру, намистин та натурального каміння я займаюсь давненько, роки 4 мабуть. Та коли почала робити прикраси на замовлення - виникла потреба у красивій упаковці, яку не завжди можна знайти в магазинах. Тому коробочки я почата робити сама і з задоволенням поділюсь з Вами своїми навиками. Отже, почнемо:
1. Для початку роботи нам потрібно - картон білий (щільність не менше 200 г/ м2) - для низу коробки, картон кольоровий або скрап папір (тут щільність може бути трішки менша) для кришки нашої коробки, залізна лінійка, гострий твердий олівець, канцелярський ножик, двохсторонній скотч або клей-олівець, непишуча ручка або тонка спиця або (як в моєму випадку) пилочка для нігтів і, власне, сама прикраса


2. Беремо нашу прикрасу, складаєм і вимірюємо, яких розмірів коробка нам потрібна. Для своїх жгутів-товстячків я роблю коробки 9*9 см висотою 2 см.
Робимо нижню частину коробки. На білому картоні відміряємо на кожному боці 2 см, 2см, 9 см, 2см, 2см.3. Тепер беремо непишучу ручку або тонку спицю або (як в моєму випадку) пилочку для нігтів і зєднуємо протилежні сторони як на малюнку


Якщо цього не робити, то при згинанні можуть утворитись заломи або тріснути картон на згині.

4. Тепер працюємо з кутиком
Зайве обрізаємо канцелярським ножем.
Повторюєм на кожному кутику і отримуємо такий результат
5. Тепер клеємо двохсторонній скотч

6. Згинаємо по лініяхі відклеюємо захисні полочки на скотчі.

7. Тепер можна приступати до склеювання низу коробки.Кутики будуть приклеюватись до сусідньої сторониНижня частина коробки готова.
Аналогічно робимо верхню частину - кришку, з однією поправкою - внутрішні сторони квадрата будуть тепер не 9 см, а 9,2 см. Тобто вийде квадрат  9,2*9,2*9,2*9,2. Це потрібно для того, щоб коробка закрилась.
ВАЖЛИВО. Для кришки внутрішній розмір потрібно збільшити на 2 мм.


Далі аналогічно


Ось готові вже 2 частини


А ось так виглядає коробка зі жгутиком


Ще варіанти такої упаковки (колір підбирала під колір прикрас)

PS. Сподіваюсь, мій МК стане Вам у пригоді. Це "мій перший блін МК", сподіваюсь, не вийде "комом"
При копіюванні МК вказуйте, будь-ласка активне посиланя на блог та автора http://ljalja-hobby.blogspot.com/   Галина Федів
З повагою до Вас, Галина

5 коментарів:

 1. Чудовий мк, молодець, при нагоді обов"язково спробую повторити!!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ой, Віка, не сміши мене, сама точно краще вмієш робити

   Видалити
 2. Дуже гарний МК! А прикраси у такій упаковці презентабельні.

  ВідповістиВидалити
 3. Переглядала перші сторінки і виникло питання стосовно упаковки (де берете або самі робите), і тут так вчасно побачила цей МК ))
  Щиро дякую

  ВідповістиВидалити