середа, 25 вересня 2013 р.

Маленький опис про китайський бісер

  Всі майстрині, які займаються бісероплетінням, знають, що бісер можна придбати у трьох різних виробників - Японія(ах! краса!), Чехія (теж краса, але вже без ах) та Китай (більшість вважає, що його використовують тільки новачки і для красивого (продажного) вигляду робіт він абсолютно не відходить). Я з цим твердженням не зовсім згідна, тому спробую висловити свою думку.

     Почну з того, що звісно є техніки, для яких "китаєць" АБСОЛЮТНО не підходить. Це, наприклад, техніка мозаїчного плетіння, ндебеле, ткацтво - тому що ці техніки вимагають ідеально однакових бісерин. В інакшому випадку отримати рівне красиве бісерне полотно не вдастся.
 
      Але його можна використовувати при створенні таких прикрас
1.  повітрулі - тут нерівність китайського бісеру тільки придає шарму прикрасі. Додайте до нього трішки намистин, кристалів, чеського бісеру, крошки натурального каміння - і вуаля - краса готова


2. Низанки - поєднуються бісерні низки з чеського і китайського бісеру


3. Турецькі жгути з міксу бісеру різних кольорів       Єдине, що потрібно обовязково робити перед використанням китайського бісеру - перевірити його покриття на стійкість покраски. Хоча це стосується і бісеру інших виробників

Наостанок скажу, що зміст цього маленького опису - цілком моя думка, Ви маєте повне право з нею не погодитись.

Сподіваюсь, Вам було цікаво. Бажаю Вам отримувати тільки позитивні враження від рукоділля!

неділя, 1 вересня 2013 р.

Силянки червоні

Робила я якось на замовлення буси-силянки червоні для дівчини Інни зі Львова. дівчина ця - фотограф, і вчора щедро поділилась своєю фотографією саме в цьому намисті. Мені фото страшенно подобається, а Вам?
А це мої фотографії самого намиста